Najlepsza metoda, aby zacząć od zera zarabiać na wynajmie mieszkań.

Zobacz jak od 10'000 zł doszedłem do 2 mieszkań na wynajem.
Będziesz w szoku jakie to proste!

Marzysz o dochodzie pasywnym który sprawi, że nie będziesz musiał iść do pracy na etat?

A może po prosty potrzebujesz dodatkowych środków w budżecie, na które nie będziesz musiał ciężko pracować po godzinach? A może chcesz zabezpieczyć się przed obecnie rekordową inflacją?

Albo najzwyczajniej chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe poprzez dodatkowe źródło dochodu?

Jeżeli nie chcesz obietnic bez pokrycia a gwarancji efektów to doskonale trafiłeś!

Zobacz, jak mogę Ci pomóc oraz co mówią o tym poradniku moi klienci!

baner-oferta

Gwarantuję, że pomogę Ci rozpocząć zarabianie na najmie tak, że na początku otrzymasz przyjemny dodatek do domowego budżetu, który z czasem przekształcisz w dochód pasywny!

Na początku możesz liczyć nawet 500 – 1’000 zł z jednego mieszkania miesięcznie. I nie ma górnego limitu!

Co zyskasz?

Zobacz, co mam dla Ciebie do zaoferowania:

Powyższy zrzut ekranu pokazuje moje dochody z 2021 roku z podnajmu tylko jednego mieszkania. Bez kredytu możliwy jest dochód na poziomie 14’106,89 zł rocznie. Tyle zostaje w kieszeni po zapłaceniu wszystkich kosztów i podatków. Daje Ci to do ręki aż 1’175,57 zł miesięcznie.

Dla kogo jest Najem Wspomagany TM?

Ten poradnik jest dla Ciebie jeśli:

Jeżeli chcesz mieć pewność, że inwestowanie w nieruchomości jest dla Ciebie, to poniżej znajdziesz link do serii wpisów na blogu o inwestowaniu w nieruchomości.

Co znajdziesz w środku?​

Zajrzyj do wnętrza Najmu Wspomaganego TM i zobacz co na Ciebie czeka!

Nie chcę, abyś kupował kota w worku. Zajrzyj do wnętrza poradnika i zobacz, jak przydatne rzeczy możesz w nim znaleźć! Znajdziesz poniżej zagadnienia, z jakimi będziesz mógł się zapoznać.

Ile jest to warte?

Wiedza to potęga. Raz zdobyta będzie procentowała w przyszłości.

Debiut na rynku najmu nie jest trywialną sprawą.

Dlatego przygotowałem właśnie ten poradnik, aby za promil możliwych do uzyskania dochodów dać Ci niezbędną wiedzę i narzędzia. 

Dzięki tej wiedzy nie tylko zwiększysz swoje dochody, ale i dziesiątki tysięcy złotych pozostaną w Twojej kieszeni!

Ten poradnik powstał z pomocą opinii i konsultacji

ekspertów,
0

będących przedstawicielami różnych dziedzin z zakresu wynajmu nieruchomości czy ich wyceny. Zaangażowane było nawet małe biuro dewelopersko – wykończeniowe. 

Chciałem przygotować dla Ciebie rzetelną wiedzę z najlepszego źródła.

Porozmawiajmy o pieniądzach i zastanówmy się, jakie są koszty wejścia w inwestycję oraz jakie pułapki finansowe mogą na Ciebie czekać.

Koszty związane z upłynnieniem nietrafionej, nierentownej nieruchomości to zazwyczaj kilkadziesiąt tysięcy złotych – przypuśćmy, że sprzedając taką nieruchomość możesz stracić nawet 50’000 zł.

Do tego dochodzą kwestie związane z wynajmem. Co do zasady nie jest to prosta sprawa i łatwo jest sprawić, aby inwestycja była nieopłacalna. A straty mogą sięgać nawet kilka tysięcy złotych rocznie.

Dodatkowo, zaczynając od podnajmu możesz się uwikłać w kosztowne do zerwania umowy.

Zobacz zatem jak na tle tych kosztów wygląda mój poradnik i cała wiedza w nim zawarta:

Pełna wersja poradnika zawiera:

100 zł

67 zł

(Ilość ofert promocyjnych ograniczona)

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników już teraz!

Gwarancja satysfakcji

Masz aż 60 dni bezwarunkowej gwarancji

Włożyłem w ten poradnik mnóstwo pracy i jestem praktycznie pewien, że zawarta w nim wiedza oraz dostęp do specjalnych narzędzi pomogą Ci bez najmniejszego problemu postawić pierwsze, solidne kroki na rynku wynajmu nieruchomości. W związku z tym – będziesz w stanie zarobić dziesiątki tysięcy złotych nie ryzykując swoich oszczędności. 

Debiut na rynku wynajmu mieszkań jest dla wielu z nas najważniejszą decyzją finansową w życiu, niewątpliwie bardzo trudną. Nie chcę, aby niepewność związana z zainwestowaniem swoich pieniędzy powstrzymała Cię, przed zdobyciem wiedzy, która pozwoli Ci zrobić to dobrze i zarobić dużo pieniędzy. Oferuję Ci 60-dniową gwarancję zwrotu 100% ceny, którą zapłacisz, jeżeli nie będziesz w stanie z pomącą tego poradnika samodzielnie zadebiutować na rynku wynajmu nieruchomości. 

Masz 60 dni, żeby się rozmyślić. W tym czasie przetestuj zdobytą wiedzę i narzędzia. Zobaczysz wtedy, jakie jest to proste i intuicyjne.

W ciągu 60 dni od daty zakupu wyślij mi wiadomość na adres [email protected] o temacie „Odstąpienie od umowy” i bez żadnych pytań otrzymasz całą zapłaconą kwotę z powrotem na swoje konto. Ale nie ukrywam, będzie mi bardzo miło, jeżeli napiszesz co jest przyczyną Twojego niezadowolenia, abym mógł to poprawić.

Zobacz, co mówią nasi klienci.

A jest już nas ponad 200!

Z poradnika skorzystało już
214 kursantów

Naszym najbliższym kamieniem milowym jest 250 zadowolonych kursantów, którzy z czerpią zyski z podnajmu!

Krystyna Skadowska

Na początku byłam bardzo, bardzo sceptyczna formie instrukcji/poradnika/know-how zamiast zwykłego szkolenia czy kursu, ale to okazał się być strzał w dziesiątkę! Nie ma lania wody - Tylko przydatne informacje. Poradnik jest jak instrukcja składania mebli z Ikea - prowadzi cię krok po kroku przez wszystkie etapy. Przerabiałam też inne szkolenia, ale tam było mnóstwo ogólników i podręcznikowych koncepcji, przez co nie wiedziałam od czego zacząć. A "najem wspomagany" mówi "zrób to i to" zostawiając dozę swobody w sposobie wykonania. Widać że poradnik napisał ktoś, kto nie tylko się na tym zna, ale wrecz opisał to co sam opracował.

Adam W.

Super sprawa 🙂

Dużo konkretów podanych tak, że bardzo łatwo zacząć działać. Inne kursu tego nie mają.

Anna K.

Bardzo dużo przydatnych informacji. Dzięki Najmowi Wspomaganemu wreszcie zaczęłam działać.
Szkoda tylko, że część teoretyczna nie jest nagrana w formie wideo lub podcastu, ale z drugiej strony nie ma co narzekać (:

profile1212

Monika Nienartowicz

Prawdziwe zadowolenie z kursu pojawia się wtedy, gdy pierwsze pieniądze zarobione z jego pomocą wpływają na konto.
Polecam
😁😁😁

Imiona, nazwiska czy fotografie z mediów społecznościowych zostały zamieszczone za zgodą recenzentów.

Kim jesteśmy?

Przeczytaj, czym właściwie się zajmujemy.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą szkoleniowo – doradczą. Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług, począwszy od szkoleń i oferowania know-how dotyczącego poszczególnych typów inwestycji, aż po działalność doradczą i consultingową. Nieruchomości to nasze powołanie i pasja. Uważamy, że rynek najmu powinien być zdywersyfikowany, dlatego z przyjemnością pomagamy początkującym inwestorom postawić pierwsze kroki.

Obecnie możemy również pochwalić się najszybciej rozwijającą się w Polsce sekcją nieodpłatnego wsparcia dla osób potrzebujących, w skład którego wchodzi nie tylko doraźna pomoc doradcza, ale również publikowanie darmowych szablonów sprawdzonych dokumentów. Pomogliśmy już wielu osobom w przyspieszeniu wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej czy rozwiązaniem różnych problemów wieczystoksięgowych.

Z naszej działalności pro bono jesteśmy niezwykle dumni, ale to szkolenia dla osób którzy od zera chcą zbudować dochód pasywny w oparciu o nieruchomości to najlepsze, co do tej pory zrobiliśmy!

Chcesz dowiedzieć się więcej o rynku nieruchomości?

Zapraszam Cię na mojego bloga!