Nie marnuj swoich pieniędzy na niepotrzebne wydatki.

Przyspiesz wpis do KW skutecznie i szybko!

Czy stać Cię na płacenie ubezpieczenia pomostowego przez kilkanaście miesięcy?

Ubezpieczenie pomostowe to niesprawiedliwa i krzywdząca opłata, którą banki wymuszają na kredytobiorcach do czasu dokonania wpisu do Księgi Wieczystej.

Płacisz miesięcznie ogromnie pieniądze i właściwie nie wiesz nawet za co, bo banki są w stanie odebrać mieszkanie i bez tego wpisu. Na sam wpis musisz czekać kilkanaście miesięcy, a większość wniosków o przyspieszenie i tak zostanie odrzucona.

Nie daj się naciągać na pieniądze! Jednym sprytnym pismem jesteś w stanie przyspieszyć wpis i nie marnować swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Mimo, że ostatni sądy niechętnie przyspieszają wpisy, możesz wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w celu gwarancji sukcesu!

(Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia)

Co zyskasz?

Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Dlaczego możesz nam zaufać?

Oto co nas wyróżnia na tle konkurencji:

Tak naprawdę, są to dwie niesamowicie istotne rzeczy: doświadczenie i etyka. Reszta to drobnostki.

O szczegółach gwarancji zwrotu pieniędzy przeczytasz poniżej.

Dla kogo jest Wzór wniosku o przyspieszenie wpisu do KW?

Ten Wzór jest dla Ciebie jeśli:

Co znajdziesz w środku?​

Zajrzyj do wnętrza Wzoru i zobacz co na Ciebie czeka!

Nie chcę, abyś kupował kota w worku. Zajrzyj do wnętrza poradnika i zobacz, jak przydatne rzeczy możesz w nim znaleźć! Znajdziesz poniżej zagadnienia, z jakimi będziesz mógł się zapoznać.

KW

Ile jest to warte?

Na ile wyceniasz swój spokój i oszczędności?

Ostatnio kupno nieruchomości nie jest prostą sprawą, a przyspieszenie wpisu jest jeszcze trudniejsze. Sądy podchodzą do tego bardzo niechętnie.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie właśnie ten Wzór Wniosku oraz kompleksowy Poradnik, aby za promil możliwych do uzyskania oszczędności dać Ci niezbędną wiedzę i narzędzia. 

Dzięki tej wiedzy dziesiątki tysięcy złotych pozostaną w Twojej kieszeni!

Porozmawiajmy o pieniądzach:

Koszt ubezpieczenia pomostowego bywa ogromny. Standardowo oprocentowanie jest podniesione od 1,5 do 2,5 punktu procentowego. Czyli przy kredycie na 500’000,00 zł na 25 lat rata wzrośnie o 700 – 1’000 zł! 

Mnożąc to przez średni czas oczekiwania na wpis – 12 miesięcy – daje to 8’400 – 12’000 zł oszczędności!

Musisz przyznać, że wymiana równowartości kawy dla dwojga na mieście nawet na kilkanaście tysięcy w Twojej kieszeni jest niezwykle kusząca?

Zwłaszcza, że zaoszczędzone pieniądze możesz zamienić na potężną nadpłatę kredytu, remont mieszkania lub wakacje marzeń – to już zależy tylko od Ciebie!

Zobacz zatem jak na tle tych kosztów i liczb wygląda nasz wzór wraz z poradnikiem i cała wiedzą w nim zawartą:

(Nie ma tu żadnych haczyków czy subskrybcji, wszystko dostajesz od razu na raz)

Pełna wersja produktu zawiera:

100 zł

47 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47,00 zł.

(Ilość ofert promocyjnych ograniczona)

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników już teraz!

Gwarancja satysfakcji

Satysfakcjonuje nas tylko Twój sukces!

Warunki gwarancji są proste i klarowne – jeżeli sąd odrzuci Twój wniosek oraz nie pomoże odwołanie się od decyzji, dostaniesz swoje pieniądze powrotem na konto.

Procedura zwrotu jest prosta: wyślij nam wiadomość na adres [email protected] o temacie „Odstąpienie od umowy” i bez zbędnych pytań otrzymasz całą zapłaconą kwotę z powrotem na swoje konto

Dołącz już teraz do grona osób, które przyspieszyły wpis!

A jest już nas ponad 300!

Z naszą pomocą wpis do Księgi Wieczystej przyspieszyło już:
312 osób

Kim jesteśmy?

Przeczytaj, czym właściwie się zajmujemy.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą szkoleniowo – doradczą. Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług, począwszy od szkoleń i oferowania know-how dotyczącego poszczególnych typów inwestycji, aż po działalność doradczą i consultingową. Nieruchomości to nasze powołanie i pasja. Uważamy, że rynek najmu powinien być zdywersyfikowany, dlatego z przyjemnością pomagamy początkującym inwestorom postawić pierwsze kroki.

Obecnie możemy również pochwalić się najszybciej rozwijającą się w Polsce sekcją nieodpłatnego wsparcia dla osób potrzebujących, w skład którego wchodzi nie tylko doraźna pomoc doradcza, ale również publikowanie darmowych szablonów sprawdzonych dokumentów. Pomogliśmy już wielu osobom w przyspieszeniu wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej czy rozwiązaniem różnych problemów wieczystoksięgowych.