KIM JESTEŚMY

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą szkoleniowo – doradczą. Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług, począwszy od szkoleń i oferowania know-how dotyczącego poszczególnych typów inwestycji, aż po działalność doradczą i consultingową. Nieruchomości to nasze powołanie i pasja. Uważamy, że rynek najmu powinien być zdywersyfikowany, dlatego z przyjemnością pomagamy początkującym inwestorom postawić pierwsze kroki.

Obecnie możemy również pochwalić się najszybciej rozwijającą się w Polsce sekcją nieodpłatnego wsparcia dla osób potrzebujących, w skład którego wchodzi nie tylko doraźna pomoc doradcza, ale również publikowanie nieodpłatnych szablonów dokumentów. 

NASZA MISJA

Naszym działaniom przyświecają dwa nadrzędne cele:

#1 Działanie na rzecz dostępności zakupu lokai mieszkalnych przez osoby prywatne

Uważamy, że własny lokal mieszkalny jest niezbędny prawie każdemu. O ile jesteśmy przeciwnikami rozdawnictwa i podejścia „mi się należy”, to z przykrością patrzymy na pewne problemy społeczne, które utrudniają wielu osobom kupno wymarzonego mieszkania lub domu.

Z tego też powodu prowadzimy szeroko zakrojoną akcję doradczo – edukacyjną, w ramach której oferujemy nieodpłatne wsparcie dla osób kupujących nieruchomości na użytek mieszkalny.

Do głównych naszych działań należą:

  • Publikacja nieodpłatnych i sprawdzonych wzorów pism i dokumentów,
  • Pomoc w przyspieszeniu wpisu do KW.
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów wieczysto-księgowych (lokatorzy, obciążenia, etc.)
  • Wsparcie negocjacyjne i mediacyjne.
  • Sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości przed zakupem.

Poza wymienionymi rzeczami każdą sprawę analizujemy indywidualnie i zawsze staramy się pomóc.

#2 Wspieranie oddolnych inicjatyw na rzecz swobodnego inwestowania w nieruchomości

Lokale inwestycyjne od zawsze stanowiły bezpieczną przystań dla kapitału, lecz przy obecnych warunkach coraz trudniej je zdobyć inwestorom detalicznym. Dzieje się tak z powodu rosnących cen nieruchomości oraz wpływu korporacji czy holdingów które wykupują całe inwestycje deweloperskie.

Dlatego właśnie prowadzimy działalność edukacyjną i doradczą dla małych, detalicznych inwestorów. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń i doradztwa.

Do tej pory pomogliśmy wielu początkującym inwestorom w znalezieniu idealnego mieszkania na wynajem, badaliśmy stany techniczne nieruchomości czy rozwiązywaliśmy problemy prawne czy wieczystoksięgowe.

Zainteresowanych prosimy o skorzystanie z zakładki Współpraca.