Wynajmuj, zarabiaj i śpij spokojnie.

Dzięki tej Umowie Najmu Okazjonalnego nie będziesz miał żadnych problemów z najemcami!

Statystycznie co 3 najemca nie płaci czynszu lub zostawia mieszkanie zniszczone.

wiz-um-naj

Chyba nie muszę Cię przekonywać, że nie chcesz zastać swojego mieszkania w takim stanie:

zdewastowane mieszkanie, najem okazjonalny, umowa najmu okazjonalnego

Zapewne otrzymasz i takie wiadomości:

A jeśli od takiego najemcy doczekasz się jakichkolwiek pieniędzy za wynajem, to będziesz mógł uznać to za sukces.

Polskie prawo nie zapewni Ci ochrony przed nieuczciwymi najemcami. Musisz o to zadbać sam, podpisując najbezpieczniejszą umowę najmu - Umowę Najmu Okazjonalnego!

Z naszą umową dajemy Ci gwarancję bezpiecznego i dochodowego najmu!

Wraz z Umową Najmu Okazjonalnego otrzymasz aż 5 darmowych BONUSÓW o łącznej wartości 302,00 zł!

(Wartość bonusów na podstawie cen detalicznych w naszym sklepie)

Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia

Co zyskasz, podpisując naszą Umowę Najmu Okazjonalnego?

Zobacz, co mamy Ci do zaoferowania:

Co znajdziesz w środku?​

Zajrzyj do wnętrza naszej Umowy Najmu i zobacz co na Ciebie czeka!

Nie chcę, abyś kupował kota w worku. Zajrzyj do wnętrza umowy i zobacz, jak przydatne rzeczy możesz w tu znaleźć! Znajdziesz poniżej zapisy, jakie są w zawarliśmy w  naszej umowie.

Najem Okazjonalny, Umowa Najmu Okazjonalnego

A oto co dokładnie zawiera paczka:

Bonusy:

Zobacz przykładowe strony z naszej Umowy Najmu.

Co odróżnia naszą umowę od innych darmowych wzorów?

Zobacz co wyróżnia to, co chcemy Ci zaoferować:

Dla kogo jest nasza Umowa Najmu?

Oto, kto na naszej umowie skorzysta najbardziej:

umowa-najmu-okazjonalnego-wizualizacja-

Ile jest to warte?

Podstawą każdego biznesu czy inwestycji są odpowiednie narzędzia.

Pełna wersja umowy zawiera:

250 zł

147 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 147,00 zł.

(Ilość ofert promocyjnych ograniczona)

Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych użytkowników już teraz!

Gwarancja satysfakcji

Masz aż 60 dni bezwarunkowej gwarancji

Włożyliśmy w tę umowę mnóstwo pracy i środków, dlatego jeśmy praktycznie pewni, że pomoże Ci ona bez najmniejszego problemu bezpiecznie wynajmować swoje mieszkanie i cieszyć się wysokim zwrotem z inwestycji. A w związku z tym – będziesz w stanie zarobić dziesiątki tysięcy złotych minimalizując ryzyko. 

Wynajmowanie mieszkania jest dla wielu z nas bardzo ważną decyzją finansową w życiu, która często wymagała lat przygotowań i oszczędzania. Nie chcę, aby niepewność związana wydaniem swoich pieniędzy powstrzymała Cię przed zdobyciem narzędzi, które pozwolą Ci bezpiecznie wynajmować Twoje mieszkanie. 

Oferuję Ci 60-dniową gwarancję zwrotu 100% ceny, którą zapłacisz, jeżeli nie będziesz w stanie z pomącą naszej umowy zabezpieczyć swoich interesów w kontaktach z najemcą

Masz 60 dni, żeby się rozmyślić. W tym czasie przetestuj zdobytą wiedzę i narzędzia. Zobaczysz wtedy, jakie jest to proste i intuicyjne.

W ciągu 60 dni od daty zakupu wyślij nam wiadomość na adres [email protected] o temacie „Odstąpienie od umowy” i bez żadnych pytań otrzymasz całą zapłaconą kwotę z powrotem na swoje konto. Ale nie ukrywam, będzie nam bardzo miło, jeżeli napiszesz co jest przyczyną Twojego niezadowolenia, abyśmy mogli to poprawić.

Zobacz, co mówią nasi klienci.

A jest już nas ponad 300!

Z Umowy Najmu skorzystało już
309 Inwestorów

Naszym najbliższym kamieniem milowym jest 350 zadowolonych inwestorów, którzy z czerpią zyski z najmu!

Krystyna Skadowska

Super! Obawiałem się, że będzie to jak wniosek w polskim urzędzie ale wypełnienie tej umowy było tak proste, że absolutnie każdy sobie poradzi. W środku jest wszystko co trzeba a jak jakiś zapis nie pasuje to można usunąć. Od przybytku głowa nie boli 🙂

Paweł A.

Polecam. Na początku miałem wątpliwości ale nie żałuję. Nie po to wydałem na mieszkanie pół miliona aby teraz mieć problemy bo było mi szkoda kilku złotych na porządną umowę.

Anna K.

Umowa zamówiona i na pierwszy rzut oka prezentuje się idealnie. Mam nadzieję, że szybko zacznie się zwracać (:

profile1212

Monika Nienartowicz

Długo się wahałam, na początku byłam sceptyczna, jednak dałam tej umówię szansę. Teraz jestem bardzo zadowolona i żałuję, że długo czekałam.Dokładnie czegoś takiego było mi trzeba. Też darmowe dodatki okazały się przydatne.

Imiona, nazwiska czy fotografie z mediów społecznościowych zostały zamieszczone za zgodą recenzentów.

Kim jesteśmy?

Przeczytaj, czym właściwie się zajmujemy.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą szkoleniowo – doradczą. Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług, począwszy od szkoleń i oferowania know-how dotyczącego poszczególnych typów inwestycji, aż po działalność doradczą i consultingową. Nieruchomości to nasze powołanie i pasja. Uważamy, że rynek najmu powinien być zdywersyfikowany, dlatego z przyjemnością pomagamy początkującym inwestorom postawić pierwsze kroki.

Obecnie możemy również pochwalić się najszybciej rozwijającą się w Polsce sekcją nieodpłatnego wsparcia dla osób potrzebujących, w skład którego wchodzi nie tylko doraźna pomoc doradcza, ale również publikowanie darmowych szablonów sprawdzonych dokumentów. Pomogliśmy już wielu osobom w przyspieszeniu wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej czy rozwiązaniem różnych problemów wieczystoksięgowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rynku nieruchomości?

Zapraszamy Cię na mojego bloga!

Pamiętaj, że wynajem, tak jak każda forma inwestowania wiąże się z ryzykiem. Nie istnieje żadna forma zabezpieczenia prawnego, która w 100% chroni wynajmującego przed nieuczciwymi praktykami ze strony najemców. Żadna umowa nie zastąpi szczegółowego wywiadu i sprawdzenia potencjalnego najemcy, jak również rozsądku wynajmującego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były poprawne i doskonale sprawdzone, jednak mogą pojawić się pewne błędy, za które nie ponosimy odpowiedzialności. W związku z powyższym, jak również biorąc pod uwagę złożoność kwestii prawnych oraz licznych czynników wpływających na stosunek i bezpieczeństwo najmu, nie ponosimy odpowiedzialności za problemy z najemcami.